www.knihovnicka.cz www.tribun.info www.chci.doprace.cz www.doprace.cz www.staze.cz www.pomaturitnivzdelani.cz www.studak.cz www.nuda.cz
banner
Sdílej článek:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MySpace

Červnové Dny otevřených dveří s nabitým programem

Uvažujete o studiu psychologie, ekonomie či managementu? Pak by vaší pozornosti neměla ujít NEWTON College, brněnská vysoká škola managementu a podnikání, která vás nyní zve na červnové Dny otevřených dveří. Zájemce o denní studium zveme k návštěvě ve čtvrtek 16. června, uchazeče o studium v dálkové formě pak o týden později, ve čtvrtek 23. června.

Co vás na Dni otevřených dveří čeká?

Dny otevřených dveří na NEWTON College vám vždy nabízí nabitý program, tak abyste ji měli možnost opravdu poznat. Na vlastní kůži můžete zažít ukázky interaktivní výuky a odborných přednášek. V doprovodu studentů NC si budete moci prohlédnout studijní zázemí, získat veškeré informace o studiu, možnostech ubytování, studijních a pracovních pobytech v zahraničí, pracovních stážích i mimoškolních aktivitách.

Na červnových DOD jsou pro vás připraveny ukázky interaktivní výuky předmětů Psychologie pro manažery, Krizový management a formou workshopu se prakticky můžete seznámit s některými manažerskými technikami či metodami. Dále je pro zájemce připravena odborná přednáška na téma obchodování na akciových trzích.

Při návštěvě DOD je možné si podat i přihlášku ke studiu či absolvovat přijímací rozhovor, jen tak na zkoušku, nebo „na ostro.“ Jeho cílem není testovat vaše znalosti, ale zjistit motivaci ke studiu a zájem o zvolený studijní obor. Se zástupci školy také můžete konzultovat možnosti financování školného.

PS: a nezapomeňte vzít s sebou i rodiče, ať i oni vidí, že investovat do vzdělání na NEWTON College se opravdu vyplatí!

Kdy?
  • čtvrtek 16. června 2011 od 15.00 do 19.00 hodin
  • čtvrtek 23. června 2011 od 16.00 do 19.00 hodin
Kde? 

NEWTON College, Rašínova 2, 602 00 Brno
Více informací na www.newtoncollge.cz

Newton College 1

Be Sociable, Share!

Napsat komentář

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>