www.knihovnicka.cz www.tribun.info www.chci.doprace.cz www.doprace.cz www.staze.cz www.pomaturitnivzdelani.cz www.studak.cz www.nuda.cz
banner
Sdílej článek:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MySpace

DŮVĚŘUJTE SVÉMU INSTINKTU!

Nová dynamická vůně pro muže David Beckham Instinct Sport.

Jedna z nejvýraznějších sportovních hvězd současnosti, David Beckham, se může pyšnit neuvěřitelným talentem, odhodláním a nadšením. Nyní oslavuje svůj mimořádný životní elán a vrozené sportovní nadání novou dynamickou vůní pro muže: David Beckham Instinct Sport . Začněte důvěřovat svému instinktu.

Vyzařujíce energické spojení rychlosti, akce a zaměření, Instinct Sport přejímá rozvážnou eleganci originální vůně David Beckham Instinct… a zvyšuje obrátky! Vůně, která byla inspirována schopnostmi a talentem Davida Beckhama, představuje výbušný koktejl svěžích nót citrusů a ozonu pro vzpružení a oživení. Tato energická vůně, plná života a mužského charisma, jejíž uvedení na trh se pojí s významným sportovním rokem, osloví každého milovníka sportu a stylu.

David Beckham říká: “Sport je moje vášeň, proto jsem chtěl vytvořit vůni, která by zachytila a evokovala to neuvěřitelné nasazení a emoce, které sport vyvolává. Pro mě Instinct Sport představuje dokonalou rovnováhu mezi radostnou energií a sofistikovaným stylem, a opravdu doufám, že muži si nošení této vůně užijí.”

Instinct Sport: Vůně

Bezchybné vyjádření aktivní elegance – Instinct Sport je svěží, zářivá vůně s rafinovaným dřevitým základem. Otevírá se bezprostředním přívalem svěží zázvorové limonády a šťavnaté mandarinky, která se míchá s lístky fialky dodávající osvěžující pocit. V srdci vůně prolétnou jako vlna výbušné nóty ozonu, zatímco jablko Granny Smith a muškát, zanechávají povzbudivou mužnost. Na závěr Instinct Sport odhaluje svůj silný základ ze santálového dřeva, pačuli a kašmíru. Zářivá, svůdná, návyková, tato charismatická vůně znovu objevuje zákony sportovní elegance.

Instinct Sport: Balení

Ohromující flakon vůně Instinct Sport vytváří strhující prohlášení moderního stylu. Přebírá design původního flakonu Instinct – kultovní tvar placatky s magnetickým uzávěrem, který je typický pro tuto řadu vůní. Nejvýraznějším prvkem je nová barevná kombinace: stříbrná a oranžová. Moderní spojení sofistikovaného stříbrného uzávěru a pulzujícího oranžového skla evokuje dynamickou vitalitu, která připomíná nadcházející vzrušující léto plné sportu.

Jednoduché, čisté linie a výrazné barvy flakonu jsou doplněny luxusní lesklou krabičkou. Hladká stříbrná přední strana nese jméno vůně a znak Beckham v černé barvě, zatímco výraz „Sport“ kontrastuje barvou oranžovou. Vrchol a strany krabičky jsou také vyvedeny v poutavém oranžovém zbarvení pro energetickou eleganci.

Poslouchejte svůj instinct. Objevte David Beckham Instinct Sport, novou energickou a elegantní vůni pro muže, který skutečně následuje své sportovní instinkty.

Be Sociable, Share!

Napsat komentář

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>