www.knihovnicka.cz www.tribun.info www.chci.doprace.cz www.doprace.cz www.staze.cz www.pomaturitnivzdelani.cz www.studak.cz www.nuda.cz
banner
Sdílej článek:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MySpace

GameCon 2012 je za dveřmi. Vyhrajte VIP registraci v soutěži na Facebooku!

Prázdniny jsou konečně tady! Spousta času a tolik příležitostí – kde ale zažít co nejvíc? Odpovědí může být GameCon 2012.

Letos již osmnácté setkání hráčů a fanoušků nepočítačových her se bude konat v Mohelnici (okres Šumperk) ve dnech 19. až 22. 7. 2012. Pokud jste již na GameConu někdy byli, je vám jasné, že půjde o čtyři dny doslova nabité zábavou.

A pokud ne, nevadí! GameCon nabízí spoustu aktivit pro všechny – jak pro ostřílené hráče, tak pro úplné začátečníky. Kde jinde také budete mít příležitost vyzkoušet si doslova desítky nejrůznějších her, jejichž pravidla vám na místě ochotně vysvětlí zkušení hráči, či dokonce samotní autoři? Zároveň můžete své síly změřit s ostatními hráči v některém z mnoha turnajů a vyhrát zajímavé ceny!

Velkou výzvou bude opět Mistrovství v Dračím doupěti. Autoři průběžně pracují na letošním dobrodružství již od loňského roku, takže se můžete těšit na soutěžní dobrodružství, které dostojí očekávání soutěžících i pánů jeskyně a vítězná skupina se před tím, než se dočká ovací, určitě pořádně zapotí.

GameCon však nabízí i velké množství dalších rolových her (RPG). Budete si moci vybrat z velmi pestré nabídky a je jen na vás, jestli vyberete na základě vámi ještě neozkoušeného herního systému (a to i takového, který zde není k dostání) nebo dáte přednost příběhu (pirát nebo kyborg, upír nebo myší bojovník – zvolit si můžete cokoliv). Čekají na vás DrD II, DrD+, klasické DnD, Gurpsy a mnoho dalších. Pomyslnou třešničkou na RPG dortu bude možnost zahrát si některé hry i s jejich autory.

Nebude chybět ani hraní her naživo (larp) a to hned v několika příbězích. Letošní novinkou je spolupráce s Pardubickou skupinou LarPard, která se zapojí nejen do přípravy larpů, ale také bonusových her.

Pro příznivce válečné vřavy na bitevním poli, je na GameConu připraven wargaming. Ocitnete se v roli generálů a budete moci své jednotky provést bitvami až k vytouženému vítězství za pomoci herních systémů Warhammer, Warhammer 40.000 a Lord of the Rings. Ať už povedete do boje Mariňáky či Gondorská vojska, určitě se výborně pobavíte.

Na GameConu však budou přichystány i další hry, které se hrají u stolu. Deskoherna je již tradičně srdcem celého setkání a i letos si zde budete moci vyzkoušet spoustu karetních i deskových her. Ať už si přijedete zahrát vaši oblíbenou hru, nebo poznat úplně novou, najdete zde jak spoluhráče, tak organizátory, kteří vám ochotně vysvětlí pravidla. A také jsou zde turnaje, které čekají jen na vás.

Pro ty, kteří chtějí vyzkoušet „od každého něco“, je připraven GameCon Trojboj – pestrý souboj tříčlenných týmů. Ten sestává ze tří her, jejichž pravidla jsou jednoduchá a budou vysvětlena na místě. Zahrnuje rychlou karetní hru, akční venkovní hru a jedno vyjednávací RPG. A i když jste žádnou z těchto her nikdy nehráli, vůbec se nemusíte bát – vítěze dělá odhodlání a týmový duch. Všechny tři hry budou propojeny společným tématem, stejně jako celý GameCon – apokalypsa a tušení konce.

Tradiční součástí programu GameConu jsou také přednášky. Dozvíte se nejrůznější zajímavosti o RPG, budete mít možnost nahlédnout do tajemství herního designu, či poznat nové hry. Samozřejmou a nedílnou součástí každé přednášky bude diskuse, která může rozproudit debatu k danému tématu.

Posledním kamínkem v mozaice GameConu 2012 je tradiční sobotní party pro všechny účastníky. Určitě přijďte!

Nezapomeňte si tedy v kalendáři zaškrtnout termín 19. – 22. 7. 2012. Na GameConu v Mohelnici vás čeká svět fantazie, her a zábavy. Ubytování je připraveno přímo v areálu, kde se bude program odehrávat, takže ani po praktické stránce se není čeho obávat. Bližší informace naleznete na stránce www.gamecon.cz a na GameCon profilu na Facebooku (www.facebook.com/gamecon).

Pozor soutěž!

Nyní máte možnost vyhrát dvě VIP registrace na GameCon 2012, které vám zajistí ubytování na dvě noci a vstup na několik aktivit. Jediné co musíte udělat, je potvrdit svou účast na události GameCon 2012 na Facebooku a pozvat co nejoriginálnějším způsobem své kamarády. Obrázek pozvánky pošlete na email info@gamecon.cz a v předmětu uveďte „Soutěž“.  Autor nejoriginálnější pozvánky získá cenu. Soutěžit můžete takřka do zahájení GameConu, uzávěrka soutěže je o půlnoci ze 17. na 18. července!

Be Sociable, Share!

Napsat komentář

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>