www.knihovnicka.cz www.tribun.info www.chci.doprace.cz www.doprace.cz www.staze.cz www.pomaturitnivzdelani.cz www.studak.cz www.nuda.cz
banner
Sdílej článek:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MySpace

Kdy studovat a pracovat v Austrálii?

Kdy studovat a pracovat v Austrálii?

Teď je právě to nejvhodnější období, kdy se nám hlásí zájemci o cestu do Austrálie. Své studium většina chce začínat o prázdninách nebo s podzimem. Užít si ještě léto v Evropě a pak utéct do tepla, k protinožcům.

Proč právě teď?

Vyřizování takové cesty je dobré plánovat v dostatečném předstihu. Několik měsíců dopředu je to skutečně ideální a to proto, abyste mohli nachystat vše, co by po vás australská ambasáda mohla požadovat.

Co se dá v Austrálii studovat?

Nejvíce lidí odjíždí za studiem angličtiny. Důvody jsou jednoduché – chtějí či potřebují si ji zlepšit kvůli škole, práci, cestování apod.

Mnoho studentů má ale angličtinu na dostatečně vysoké úrovni a potom zvolí studium nějakého oboru, odborného kurzu, nebo dokonce univerzity. Studium oboru na úrovni nástavby je v Austrálii (a zvláště v některých městech) finančně velmi příjemné. Dokonce i ti, kteří dosud nemají dokonalou angličtinu, mohou svoji cestu kombinovat, začít studiem jazyka a následně teprve studovat obory jako byznys, marketing, management, IT, sport a fitnes atd.

Jak naplánovat strukturu studia?

Rozplánování studia je „složitou“ disciplínou, ve které Kukabara má letité zkušenosti. Vhodným sestavením kurzů, doporučením destinace, školy atd. se dají ušetřit desítky tisíc korun. Nevěříte-li, ozvěte se nám, konzultace jsou zdarma a přesvědčíte sami.

Kukabara je tu proto, aby pro vás zařízení studia, víza a práce v Austrálii, bylo co nejjednodušší.

Chcete ještě aktivněji sledovat, co se děje? Na našem FB je stále něco nového.

Máte blíže do Prahy nebo do Brna? V kancelářích Kukabary jsme vám k dispozici osobně, nebo se prostě ozvěte, jsme pro vás online:

Be Sociable, Share!

Napsat komentář

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>