www.knihovnicka.cz www.tribun.info www.chci.doprace.cz www.doprace.cz www.staze.cz www.pomaturitnivzdelani.cz www.studak.cz www.nuda.cz
banner
Sdílej článek:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MySpace

Kukabara nabízí studium na Novém Zélandu

Chtěli jste na Nový Zéland jet pracovat a nedostala se na vás Working Holiday Visa? Kukabara má pro vás řešení – studium angličtiny a k tomu pracovní povolení. Zapomeňte na limity, míst máme dost!

Proč studovat právě na Novém Zélandu?

Sepsali jsme pro vás 8 důvodů, proč studovat na Novém Zélandu, ale mohli jsme klidně napsat 10, 15, 99, a stále by bylo co obdivovat. Vždyť země „Dlouhého bílého mraku“, jak se Zéland také nazývá, je zemí lákající nás nejenom svojí přírodní krásou, ale také pohodovým životním stylem.

Nestačili vám důvody? Začtěte se do zajímavostí!

Na Novém Zélandu nenajdete hady, ale ani jaderné zbraně… Co tu nechybí, jsou kvalitní jazykové školy. A jelikož si se studentským vízem smíte i vydělávat, tak nezbývá, než se ozvat a Kukabara vás procesem výběru školy, sestavením studijního programu a udělením víza provede.

Chcete aktivně sledovat, co se děje? Na Kukabařím Facebooku jste stále v obraze.

Kam máte blíže, do Prahy nebo do Brna? V kancelářích Kukabary jsme vám k dispozici osobně, nebo se prostě ozvěte, jsme pro vás online:

Be Sociable, Share!

Napsat komentář

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>