www.knihovnicka.cz www.tribun.info www.chci.doprace.cz www.doprace.cz www.staze.cz www.pomaturitnivzdelani.cz www.studak.cz www.nuda.cz
banner
Sdílej článek:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MySpace

Mezinárodní florbalový turnaj HUMMEL Opengame za dveřmi…

Vrchol letních florbalových turnajů na Moravě se blíží. V Brně se po roce opět sejde florbalová smetánka a změří své síly. Celý florbalový maraton začne již tento pátek – 2. ROČNÍK DĚTSKÉHO FLORBALOVÉHO TURNAJE 17. 6. – 19. 6. 2011 Brno, kde se utkají nejmenší věkové kategorie – přípravka, elévové, mladší a starší žáci, dorostenci a junioři.  Turnaj mužů a žen je naplánován na další červnový víkend. 23. – 26. 6. se v halách po celém Brně utká více než 150 týmů, které budou bojovat o mety nejvyšší.  Na turnaji se objeví týmy ze Slovenska, Polska, Maďarska a dalších zemí.

Na turnaji se objeví oblíbené týmy, které obráží letní florbalové turnaje a rozdávají radost nejen sobě, ale také všem fanouškům. Při vhodné konstalaci hvězd se můžeme dočkat také unikátního triplu, který mohou v kategorii mužů získat hráči THE EDGE TEAM, kteří dokázali předcházející dva ročníky vyhrát. V týmu se objeví také hráči z reprezentačního týmu  ČR – Lukáš Bábíček, nebo další hráči extraligových týmů. „Chceme přinést všem florbalovou radost a krásu, jsme rádi, že si mohou hráči z nižších lig zahrát s opravdu top hráči,“ dodává hlavní organizátor turnaje, Dan Koubek.

„Celý rok se těšíme na setkání s přáteli a nervy o mety nejvyšší,“ dodává Bábíček. „Vždy se snažíme vyhrát, věřím, že se to našemu žoldáckému týmu povede i letos,“ hlásí golman extraligového týmu Bulldogs Brno a THE EDGE TEAM. Tento populární brněnský tým se skládá z hráčů z celé Moravy – přes Brno, Hodonín, Vsetín, až po Ostravu.

Součástí turnaje je i oblíbená dovednostní soutěž SHOT & SAVE, kde měří své síly brankáři a hráči. Loni zvítězil Ondřej Fabián a Jan Chrást. Letos se přihlásilo přes 80 týmů do této soutěže, a tak se bude na co dívat. „Věřím, že se to tento rok obejde bez vážnějších zranění,“ glosuje Koubek situaci, kdy si před rokem vykloubil rameno extraligový brankář Jiří Wagner a přišel tak o celou sezonu. I přes to obsadil s parťákem Luďkem Ondráčkem třetí místo.

Pro vítěze je připraven pohár a další zajímavé ceny od partnerů. Tradiční součástí turnaje je i florbalová párty – OPEN FLOOR PARTY. Organizátoři připravili také zajímavý a bohatý doprovodný program, na který mají účastníci vstup zdarma.

Hlavním partnerem turnaje je HUMMEL, florbalovými partnery jsou EXEL, CANADIEN a florbalovaprodejna.cz. Záštitu nad celým turnajem převzal primátor města Brna, Roman Onderka.  Více informací o turnaji najdete na www.opengame.cz.

Be Sociable, Share!

Napsat komentář

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>