www.knihovnicka.cz www.tribun.info www.chci.doprace.cz www.doprace.cz www.staze.cz www.pomaturitnivzdelani.cz www.studak.cz www.nuda.cz
banner
Sdílej článek:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MySpace

Na vysoké škole NEWTON College stále probíhá přijímací řízení

NewtonCollegeBudova

Na vysoké škole NEWTON College stále probíhá přijímací řízení

Prestižní vysoká škola managementu a podnikání NEWTON College v Brně, která je známá svým unikátním stylem studia, stále přijímá studenty do akademického roku 2010 / 2011. Přihlášky je možné podávat až do 22. září 2010. NEWTON College nabízí denní i dálkové studium tříletých bakalářských oborů Globální podnikání a managementManagement mezinárodních institucí a veřejné správy a Management se zaměřením na psychologii (jen v denní formě).

Přijímací řízení, které je bezplatné, se skládá z on-line vyplnění přihlášky, sepsání motivačního eseje a přijímacího pohovoru, který si můžete domluvit individuálně podle svých časových možností. Pohovor neověřuje znalosti, ale zaměřuje se na motivaci a předpoklady ke studiu zvoleného oboru.

Pokud byste rádi získali více informací osobně, můžete nás navštívit na Dnu otevřených dveří v sobotu 11. září 2010. V doprovodu našich studentů si budete moci prohlédnout školu a studijní zázemí, shlédnout ukázky výuky a získat veškeré informace o studiu, možnostech ubytování, studijních a pracovních pobytech v zahraničí, pracovních stážích i mimoškolních aktivitách. Můžete zde také absolvovat přijímací pohovor.

www.newtoncollege.cz

Be Sociable, Share!

Napsat komentář

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>