www.knihovnicka.cz www.tribun.info www.chci.doprace.cz www.doprace.cz www.staze.cz www.pomaturitnivzdelani.cz www.studak.cz www.nuda.cz
banner
Sdílej článek:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MySpace

Nevzali vás na psychologii? Nevzdávejte svůj sen!

Studium psychologie patří k nejvyhledávanějším oborům, hlásí se na něj několikanásobně víc uchazečů, než jsou školy schopny přijmout – takže zklamání z toho, že nevzali zrovna vás, není vzhledem k obrovské konkurenci úplně na místě. Navíc pořád ještě není nic ztraceno: psychologii se můžete intenzivně věnovat i při trochu jinak zaměřeném studiu, než jaké nabízejí humanitně orientované vysoké školy.

Skvělou volbou, a to i z hlediska vašeho dalšího profesního uplatnění, může být například studium oboru Management se zaměřením na psychologii, který jako jediná v ČR nabízí vysoká škola managementu a podnikání NEWTON College v Brně – a přihlášky můžete stále ještě posílat!

Studijní obor Management se zaměřením na psychologii klade velký důraz na psychologické předměty zasazené do systému ekonomicko-manažerských znalostí. Absolventi ze školy odchází jako kvalifikovaní manažeři s odpovídajícími ekonomicko-manažerskými kompetencemi, se znalostmi a dovednostmi z oblasti psychologie a komunikace a s možnostmi uplatnění v oblasti řízení lidských zdrojů, v marketingové komunikaci a reklamě, v public relations, v personalistice, v oblasti manažerského podnikatelství a vzdělávání a jako poradci v oblasti lidských zdrojů.

Při zakládání tohoto oboru se škola inspirovala zahraničními studijními programy, které jsou poskytovány na Institute of Work Psychology, University of Sheffield nebo Michigan Ross School of Business. Studijní programy těchto škol se zabývají interdisciplinárním přístupem k managementu, personální a sociální prací ve veřejných institucích, poradenstvím, reklamou, stresovým a krizovým managementem a dalšími oblastmi aplikací psychologických metod do managementu, ekonomické praxe a pracovního poradenství.

Nevzdávejte svůj sen o studiu psychologie! NEWTON College je škola, která vás bude bavit!

Studium na NEWTON College kombinuje vysokoškolskou teoretickou výuku, praktické semináře, manažerský výcvik a praxi v reálném firemním prostředí. Výuka je založena především na komunikaci, názornosti a prožitku. Po celou dobu studia můžete na NEWTON College absolvovat pracovní stáže a spolu s vysokoškolským diplomem obdržíte certifikát o absolvovaných praxích, který se stane součástí vašeho profesního životopisu, čímž můžete získat velký náskok před ostatními vrstevníky.

Pokud byste se o tomto atraktivním oboru chtěli dozvědět více, můžete navštívit červnový Den otevřených dveří NEWTON College, který se bude konat 16. června 2011 od 15.00 do 19.00 hodin na Rašínově ulici č. 2 v historickém centru Brna (Svobodovo náměstí).

www.newtoncollege.cz

Newton College 1


Be Sociable, Share!

Napsat komentář

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>