www.knihovnicka.cz www.tribun.info www.chci.doprace.cz www.doprace.cz www.staze.cz www.pomaturitnivzdelani.cz www.studak.cz www.nuda.cz
banner
Sdílej článek:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MySpace

Paintball, nespoutaná zábava pro celou partu

Konečně zvoní, škola končí – ale co se zbytkem dne? Co takhle zamávat nudě na rozloučenou a trochu se odvázat? Sežeň všechny známé a sděl jim tajné heslo: „paintball“.
*
*

Paintball má několik herních scénářů, ale základní princip je u všech stejný – zasáhnout co nejvíce protivníků a zároveň se zásahu pokud možno vyhnout. Každý hráč má vlastní speciální zbraň, která střílí kuličky s barvou. Jakmile je protihráč zasažen, kulička se roztrhne a tak osobu označí.

Paintball je poměrně mladým sportem s překvapivým původem. Australští rančeři používali jednoduché barevné značkovače pro počítání stromů a velkých stád dobytka. Jak už to tak bývá, z dlouhé chvíle začali střílet i po sobě – a základ paintballu byl tu. Roku 1970 byl v USA zaregistrován značkovač Nelson Nelspot, který byl v roce 1981 použit při patrně první paintballové hře vůbec. Dvanáct přátel se sešlo v lese na území amerického státu New Hampshire a rozpoutali bitvu o vlajku (capture-the-flag). Během následujících měsíců se myšlenka paintballu šířila po celém světě rychlostí blesku.

Paintball = adrenalinový sport a cool zábava pro všechny

Paintball je hrou pro každého, bez rozdílu věku, pohlaví nebo povolání. Důležité je mít soutěživého ducha a chuť zažít pořádné dobrodružství. Hra se rychle rozšířila po celém světě a i dnes každý den získává zástupy nových fanoušků.

*

Jedním z nejlepších paintballových hřišť v ČR je hřiště Paintball Jemnice. Jemnice nabízí vše, co pro plnohodnotný paintball potřebujete: členité hřiště o rozloze 15.000 m2 s lesem a potokem, budovu pro dobývání, výbornou organizaci hry, fotodokumentaci, provoz každý den po celý rok, vzduchem poháněné zbraně, ochranné prostředky, vytápěné zázemí a v neposlední řadě také atraktivní ceny za vybavení i munici.  Adrenalin bez rizika, to je outdoor a indoor Paintball Jemnice.

*

Paintball Jemnice zařídí nezapomenutelnou akci jak pro minimálních doporučených osm hráčů, tak pro celou třídu. Nemáš spoluhráče? I pro tebe nabízí Paintball Jemnice řešení. Stačí se přes internet nebo telefon zapsat do databáze čekatelů a jakmile bude volné místo, můžeš vyrazit hrát!

A nebojte se – paintball není painball, nebolí! 😉

*

Paintball Jemnice

V Ráji 1049, Jemnice

Objednávejte na http://www.paintball-jemnice.cz/rubrika/objednat-paintball-akci/

Be Sociable, Share!

Napsat komentář

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>