www.knihovnicka.cz www.tribun.info www.chci.doprace.cz www.doprace.cz www.staze.cz www.pomaturitnivzdelani.cz www.studak.cz www.nuda.cz
banner
Sdílej článek:
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Google
 • LinkedIn
 • MySpace

POMATURITNÍ STUDIUM V BOHEMIA INSTITUTu ...škola pro život...

Usnadněte si život… Naučte se jazyk… A kdy lépe se jazyk naučíte, než každodenním několikahodinovým učením? A co takhle si doplnit kvalifikaci, s kterou se nikde neztratíte a využijete ji v jakékoli profesi. A to naprosto „bezbolestně“- večerně a nebo dálkově?

Profesionální a příjemné pomaturitní studium pro všechny

Pomaturitní vzdělávací a jazykový BOHEMIA INSTITUT nabízí jazykové jednoleté pomaturitní studium nejen pro maturanty, ale i pro ostatní zájemce o kvalitní intenzivní jazykové studium – ženy v domácnosti, muži v manažerských pozicích, vysokoškoláci; všechny vstupní pokročilosti.

 1. Kromě angličtiny vám BI nabízí plnohodnotné pomaturitní/intenzivní studium němčiny, francouzštiny nebo španělštiny. Tyto čtyři světové jazyky můžete studovat samostatně  (20 lekcí týdně) nebo v kombinaci (20 – 32 lekcí).
 2. K základnímu cizímu jazyku si můžete přibrat studium druhého nebo dokonce třetího cizího jazyka – na výběr máte angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu, italštinu či ruštinu.
 3. Studium cizího jazyka můžete zkombinovat s odbornými předměty kvalifikačního studia Obchodní management (moduly: firemní management, právo, psychologie, ekonomika, personální management, obchodní etiketa, marketing, finanční trhy, účetnictví,…) nebo Obsluha PC. Během jednoho roku si doplníte široce využitelné meziprofesní vzdělání s možnosti získat státní či mezinárodní certifikát IES, London o této kvalifikaci. Tyto obory můžete studovat také samostatně – dálkově či večerně.

Skladba a cíl studia

4 hodiny denně, 5 dnů v týdnu, 4 týdny měsíčně, zkrátka celý školní rok budete krok po kroku překonávat jazykové bariéry a nabývat plynulosti ve svém cizojazyčném projevu. Vybudujete si širokou slovní zásobu, získáte jistotu v praktickém používání gramatiky, rozmluvíte se v hodinách konverzace se zahraničním lektorem, proniknete do reálií cizí země a osvojíte si základy profesního jazyka a obchodní korespondence.

Na konci kurzu zjistíte, že cizí jazyk umíte aktivně používat a že už se vám při rozhovoru s cizincem neklepou kolena a čelo se nerosí kapkami nervózního potu.

Hmatatelné ukončení studia

Na závěr kurzu získáte závěrečné jazykové osvědčení o absolvování kurzu, popřípadě vysvědčení o vykonaných jazykových zkouškách. Můžete skládat základní či všeobecnou státní zkoušku z cizího jazyka nebo některou z mezinárodních jazykových zkoušek (z angličtiny PET, FCE, CAE, TOEFL; z němčiny ZD, ZMP, ZOP; z francouzštiny DELF, DALF; ze španělštiny DELE). Předtesty a konzultace jsou zajišťovány zdarma, studenti jsou v průběhu studia motivováni bodovým hodnotícím systémem, díky čemuž mají u těchto zkoušek vysokou úspěšnost.

Slevy a bonusy

Školné již od neuvěřitelných 18.000,-Kč!

Přihlašte se a zaplaťte pomaturitní jazykové studiumdo 31.7.2011
Získáte sympatickou :) slevu 2000 Kč, dále standardní slevu 1000 Kč pro „starší“ studenty a 1000,-Kč slevu při platbě do 31.8.2011.

Při doložení účasti na Scio testech (kopie výsledku nebo certifikát či pouze doklad o platbě testu) získáváte časově neomezenou slevu 4000,-Kč , při osobní registraci do 15.7.2011 dále slevu 3900,-Kč.

A navíc, pokud se na vaše doporučení přihlásí další zájemci, získáte za každou přihlášenou osobu další slevu 3%, a to i kdykoliv později. Tito Vaši přátelé pak získají slevu 5%!

Pokud budete sledovat naše webové stránky, zjistíte,že řada dalších neodolatelných bonusových a slevových akcí je aktuálně vypisována.

Pokud se později dostanete na VŠ – nevadí – školné Vám vrátíme…

Silné stránky BOHEMIA INSTITUTu

 • 20letá zkušenost s jazykovým vzděláváním
 • garantovaná profesionalita a kvalifikace českých lektorů i rodilých mluvčích
 • individuální přístup ke studentovi
 • variabilita studijních možností
 • efektivní vzdělávací metody, výuka v souladu s EU referenčním znalostním rámcem
 • všestranná podpora a servis školy, kvalitní studijní zázemí

www.bi.cz


Be Sociable, Share!

Napsat komentář

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>