www.knihovnicka.cz www.tribun.info www.chci.doprace.cz www.doprace.cz www.staze.cz www.pomaturitnivzdelani.cz www.studak.cz www.nuda.cz
banner
Sdílej článek:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MySpace

Prázdniny na Maltě, u moře a s angličtinou!

Věděli jste, že si můžete užít prázdniny na Maltě a přitom se zdokonalovat v angličtině? Malta, jako jeden ze 3 maltézských ostrovů ve Středozemním moři, vám nabízí vskutku parádní studijní podmínky. Moře, slunce, pláže, ale také památky i zábavu. Potřebujete další důvody? Pak čtěte: Proč studovat na Maltě.

Některé jazykové školy mají ve svém komplexu bazén i fit centra, abyste si mohli dosyta užít aktivní dovolenou. Nemusíte však studovat jen angličtinu. Školy vám zařídí i kurzy potápění, budete-li chtít prozkoumat podmořské jeskyně nebo se vydat k potopeným vrakům.

Využijte služeb Kukabara Agency, která vám zajistí celý pobyt včetně jazykového kurzu, ubytování a dopravy. A přidá pár rad navíc z cest, které sama podnikla.

Zapíšete-li na studijní pobyt do konce dubna, získáte slevu 40 EUR na škole ClubClass.

Chcete se dozvědět o Maltě více? Pak zkuste „kukabaří“ kvíz o Maltě (na konci stránky pod výčtem důvodů).

Sledujte nás na Facebooku a budete mít dokonalý přehled o dění v Kukabaře i ve studijních destinacích, které nabízíme.

 

Be Sociable, Share!

Napsat komentář

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>