www.knihovnicka.cz www.tribun.info www.chci.doprace.cz www.doprace.cz www.staze.cz www.pomaturitnivzdelani.cz www.studak.cz www.nuda.cz
banner
Sdílej článek:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MySpace

Připrav se na perspektivní práci v informačních technologiích a managementu

Blíží se doba, kdy více jak 7 miliard lidí a podniků a 35 miliard věcí bude používat internet. Každý, kdo tomu bude rozumět, ať z hlediska technologií nebo využití v byznyse, najde atraktivní uplatnění na trhu práce. A to je šance pro Vás!

Na Unicorn College si i díky úzké spolupráci s řadou významných podniků a institucí velice dobře uvědomujeme přicházející nové trendy jak v oblasti informačních technologiích, tak i v byznyse, a průběžně o ně obohacujeme naši výuku.

Prostřednictvím studijních oborů vychováváme pro trh práce IT specialisty a digitální manažery. Absolventi oboru Management ICT projektů a Informační technologie jsou výborně připraveni na řízení, navrhování a realizaci rozsáhlých softwarových projektů. Mohou tak zastávat pozice ředitele projektu, business architekta, softwarového architekta, test architekta, vývojáře nebo konzultanta.

Absolventi oboru Ekonomika a management jsou připraveni do nižšího a středního podnikového managementu s nadstandardní schopností využívat informační a komunikační technologie při své práci. Jsou plně připraveni stát se tzv. digitálními manažery.

Po vystudování naši studenti nacházejí především díky nabytým znalostem a získaným zkušenostem široké uplatnění na trhu práce v oboru, který vystudovali. Všichni absolventi se zájmem o navazující magisterské studium plní podmínky přijímacích řízení bez sebemenších problémů, úspěšně studují a obvykle se řadí mezi nejlepší studenty v ročnících.

Přednášky a semináře jsou na Unicorn College velice často vedeny zástupci předních podniků a organizací, zejména z řad finančních institucí nebo technologických společností. Není výjimkou je potkat i na zkouškách, které jsou veřejné a kde musí studenti obhájit svůj názor. Tímto mimo jiné studenti získávají jedinečnou zkušenost s argumentací a prezentací svých názorů před často vysoce postavenými a především nezávislými manažery či specialisty.

V průběhu studia se studenti často zapojují do řešení zajímavých projektů, které vysoká škola realizuje. Vytvářejí například interaktivní učebnice do iBooks dostupných na zařízení iPhone a iPad, navrhují a implementují mobilní aplikace nebo se aktivně podílejí na zpracování mezinárodních výzkumných projektů, jak to popisuje absolvent Ladislav: „Rozsáhlé zpracování a sběr dat, jejich analýza a interpretace. V tomto semestru se zaměřuji především na analýzu dat, kde je mojí významnou oporou paní docentka. V současné době se zaměřuji na shlukovou analýzu.“ Studenti Unicorn College například pod vedením vyučujících vytvořili aplikaci EUNIC App, kterou si můžete do svých mobilních zařízení stáhnout zdarma z App Store nebo Google Play.

Nedílnou součástí studia na Unicorn College je informační systém, ve kterém studenti naleznou k jednotlivým předmětům zpracované rozsáhlé studijní materiály, vyhodnocené všechny absolvované testy, mohou se podívat na své studijní výsledky, zarezervovat si knihu v knihovně nebo se například přihlásit na zkoušku. Mimo jiné všechny lekce, zkoušky a jiné důležité události, kterých se mají zúčastnit, mají ve svém elektronickém diáři dostupném z mobilního telefonu nebo tabletu.

Pro naše studenty máme připravenu řadu aktivit, které přispívají ke zkvalitnění a zpříjemnění studia. Mezi tyto činnosti patří například možnost ubytování na vysokoškolských kolejích, výměnné studijní pobyty v zahraničí, English Club, studijní workshopy, výlety a mnoho dalšího. Studijní výměnné pobyty nejen v rámci Evropy jsou mezi studenty školy velmi oblíbené. Studentka Katka shrnula své zážitky ze studijního pobytu v Marseille následovně: „Byl to neuvěřitelný skoro půlrok, mám spoustu přátel, zážitků. Je to skvělá příležitost.“

Pro zájemce je 18. června, 20. srpna nebo 10. září připraven den otevřených dveří, na kterém se dozví podrobné informace o formě studia, provedeme je prostory a budou si moci popovídat s našimi absolventy a vyučujícími.

Více informací naleznete na www.unicorncollege.cz nebo www.facebook.com/UnicornCollege.

Be Sociable, Share!

Napsat komentář

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>