www.knihovnicka.cz www.tribun.info www.chci.doprace.cz www.doprace.cz www.staze.cz www.pomaturitnivzdelani.cz www.studak.cz www.nuda.cz
banner
Sdílej článek:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MySpace

Šance na zahájení vysokoškolského studia ještě letos stále žije!

Vysoká škola managementu a psychologie – NEWTON College (nejlépe hodnocená soukromá VŠ roku 2012) navyšuje kapacitu a dává příležitost všem, kteří mají zájem zahájit vysokoškolské studium ještě letos na moderních oborech s velkou kariérní perspektivou. Přijímací řízení probíhá až do konce září a neověřuje znalosti, ale motivaci ke studiu.

 NEWTON College je soukromá vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie inspirovanou úspěšnými modely ze zahraničí, která se snaží být vždy o krok napřed a poskytnout svým studentům velký náskok před jejich vrstevníky.

Velký konkurenční náskok před vrstevníky = titul + dva velmi cenné certifikáty

V základní nabídce bakalářských oborů poskytuje tato škola dva velice kvalitní a moderně strukturované obory: Management se zaměřením na psychologii, jenž nenabízí v ČR žádná jiná VŠ a Globální podnikání a management, který je považován za nejkomplexnější obor v ČR připravující na manažerskou či podnikatelskou kariéru.

K těmto oborům si ovšem budete moci přidat i vysoce profesionální certifikovaný program NEWTON College Manažerský výcvik. Již na prvním stupni vysokoškolského vzdělání se vám tedy může dostat znalostí a dovedností, které získávají vrcholoví manažeři na různých, finančně velmi náročných, kurzech a seminářích.

Druhým velmi cenným dokumentem, který si z NC můžete odnést, je Certifikát o absolvovaných praxích. K získání zajímavé pracovní pozice v dnešní době již nestačí pouze titul, který se stal téměř samozřejmostí, ale  zaměstnavatelé se vás budou také ptát na praxi. Po celou dobu studia na NEWTON College můžete absolvovat pracovní stáže v partnerských firmách této školy. Spolu s vysokoškolským diplomem obdržíte i Certifikát o absolvovaných praxích, který se stane součástí vašeho profesního životopisu.

Přijímací řízení

Přijímací řízení je bezplatné a neověřují se při něm znalosti, ale motivaci ke studiu.

Do konce září probíhá každou středu mezi 10 až 15 hodinou. Uchazeči si mohou domluvit i individuální termín podle svých potřeb a časových možností. K přijímacímu řízení se můžete přihlásit i v případě, že ještě nemáte maturitní vysvědčení v rukách.

To nejlepší nakonec: ,,Na NEWTON College nečekejte žádné bezduché biflování.“

Studium je úzce propojeno s praxí a s projekty z reálného firemního prostředí, proto na NEWTON College nečekejte žádné “bezduché biflování“ faktů a definic. Přednášky a semináře probíhají v malých skupinách z důvodu co nejužšího kontaktu mezi studenty a vyučujícími, kterými jsou respektovaní odborníci z praxe, např. vedoucím ústavu ekonomie a vyučujícím několika předmětů je viceguvernér ČNB prof. PhDr. Ing. Ing. Vladimír Tomšík, Ph.D., Ph.D.

„Na naší škole učí a přednáší řada lidí z praxe, pro které není odrecitování definice a bezduché biflování látky bez pochopení podstaty věci hodnotícím kritériem. Studenty vedeme k tomu, aby se dokázali prosadit v reálných situacích. Snažíme se v nich probudit manažerské instinkty, naučit je rychle a pružně reagovat na skutečné sociální situace a dávat jim maximum prostoru přímo v prostředí existujících firem,“  dodává rektor NEWTON College MUDr. Jan Mojžíš

Be Sociable, Share!

Napsat komentář

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>