www.knihovnicka.cz www.tribun.info www.chci.doprace.cz www.doprace.cz www.staze.cz www.pomaturitnivzdelani.cz www.studak.cz www.nuda.cz
banner
Sdílej článek:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MySpace

Seminář pro maturanty: „Jak se efektivně učit“

Chcete vědět, jak se naučit více s menším úsilím? Jak zvládnout přípravu na maturitu bez stresu? Pak si nenechte ujít tento inspirativní seminář, který pro Vás nachystala nejlépe hodnocená soukromá VŠ v České republice roku 2012 i 2013 – vysoká škola managementu a psychologie NEWTON College!

 

 Co se na semináři „Jak se efektivně učit“ dozvíte? 

Pod vedením zkušeného odborníka se dozvíte, jak zvýšit efektivitu Vašeho studia, jak trénovat paměť, jak při učení odpočívat, jak vybrat z velkého množství učiva to podstatné a další užitečné rady a tipy. Některé z technik si vyzkoušíte a natrénujete přímo na semináři.

Hlavní témata semináře:

  • Praktické tipy k efektivnímu učení
  • Trénink paměti a mnemotechnické pomůcky
  • Umění vybrat to podstatné
  • Grafické pomůcky při učení
  • Aktivní odpočinek

Cílem semináře je pomoci maturantům úspěšně zvládnout náročné období, které je čeká před maturitní zkouškou a přijímacími zkouškami na vysoké školy.

Termíny:

Čtvrtek 12. prosince 2013 od 15:00 do 19:00
Pátek 7. února 2014 od 15:00 do 19:00
Pátek 28. února 2014 od 15:00 do 19:00

Cena:

Účast na semináři je pro studenty SŠ zdarma.

 

Místo konání:

NEWTON College, Rašínova 2, Brno (4. patro)

NEWTON College na mapě

Jak se přihlásit?

S ohledem na udržení vysoké kvality semináře a individuálního přístupu je kapacita na 1 seminář omezená max. na 20 účastníků. Rozhoduje pořadí (datum) přihlášení.

V případě zájmu posílejte Vaše přihlášky na email: katarina.bedrichova@newtoncollege.cz.

Přihláška na seminář musí obsahovat: Vaše jméno, příjmení, jméno a adresu Vaší školy, a termín, na který se hlásíte. Do předmětu e-mailu uveďte „JAK SE EFEKTIVNĚ UČIT“.

O lektorovi – Mgr. Petr Žák

Absolvent divadelní fakulty JAMU v Brně, obor činoherní režie. 5 let působil jako kmenový režisér a umělecký šéf v Horáckém divadle v Jihlavě. V současné době působí jako interní lektor NEWTON Solutions Focused, a.s. se zaměřením na kreativitu, osobní rozvoj, psychologii osobnosti, komunikační dovednosti, rétoriku, prezentační dovednosti a koučování.

Je autorem Velké knihy kreativních technik, která vyšla v nakladatelství Computer Press v prosinci roku 2004. Specializuje se na dovednosti a kompetence týkající se osobního rozvoje, efektivního fungování řešitelského týmu, technik kreativního řešení problému (CPS), rozvoje emoční inteligence a kognitivní psychologie.

Na soukromé vysoké škole NEWTON College vyučuje Filosofii, Kreativitu, Řízení lidských zdrojů, Praktické manažerské techniky a Podnikatelskou etiku.

Be Sociable, Share!

Napsat komentář

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>