www.knihovnicka.cz www.tribun.info www.chci.doprace.cz www.doprace.cz www.staze.cz www.pomaturitnivzdelani.cz www.studak.cz www.nuda.cz
banner
Sdílej článek:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MySpace

Studium v Austrálii – studium angličtiny – Kukabara na veletrhu Gaudeamus

Studium v Austrálii – studium angličtiny – Kukabara na veletrhu Gaudeamus:

Rádi byste se naučili anglicky, německy…? Agentura Kukabara vás zve na veletrh vzdělávání Gaudeamus (Praha 27. – 28. leden 2015)

Kukabara zprostředkovává studium v zahraničí. Na veletrhu zastupujeme jednu z našich škol – IELI Adelaide – hledejte stánek IELI a dozvíte se, jaké možnosti studia vám Kukabara nabízí.

Specializujeme se na studium v Austrálii a důvodem, proč si vybrat jazykovou školu v Adelaide, je absence „českých“ studentů, tedy žádné školy ze Sydney plné Čechů J. Budete skutečně mluvit a mluvit jen a jen anglicky… a naučí se každý!

Kukabaru vyhledávají studenti, kteří potřebují poradit s výběrem jazykové školy, se zařízením studia, s vízovými podmínkami a vůbec se vším, co vám pomůže se na cestu do zahraničí bezpečně vypravit.

Chcete sledovat, co se děje? Na našem FB jste stále v obraze.

Nedostanete se letos na Gaudeamus? Nevadí – ozvěte se našim specialistům:

Be Sociable, Share!

Napsat komentář

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>