www.knihovnicka.cz www.tribun.info www.chci.doprace.cz www.doprace.cz www.staze.cz www.pomaturitnivzdelani.cz www.studak.cz www.nuda.cz
banner
Sdílej článek:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MySpace

Unicorn College – dokážeme, že na to máte.

Unicorn College je soukromá vysoká škola, která se specializuje na soulad učebních osnov s potřebami pracovního trhu. Od svého založení vzdělává studenty v informačních technologiích, managementu a ekonomii. Hlavní prioritou Unicorn College je vychovat generaci předních expertů v těchto oborech, nikoli pouze další zástupy ničím nevyčnívajících absolventů. Praktická část výuky je mimořádně nadstandardní – studenti tak získávají na pracovním trhu výraznou konkurenční výhodu. Více informací o vyučovaných oborech najdete zde

 unc1

 

Přivádíme praxi do výuky

Důraz na praktickou část výuky se projevuje řadou workshopů, tutorialů a celosemestrálních projektů, ve kterých se studenti angažují již od prvního ročníku studia. Připravují se tak od samého začátku na týmovou spolupráci a řešení složitých problémů, které je čeká za několik let v práci. Výstupy navíc hodnotí odborníci z praxe, kteří působí u našich partnerů. Studenti tedy dostávají potřebný feedback, jenž vychází z mnoha let pracovních zkušeností.

Klademe důraz na úspěšné uplatnění absolventů

Neexistuje absolvent, který by naši školu opouštěl bez práce. Usilovně a systematicky pracujeme na tom, aby se Unicorn College stala prestižní evropskou vysokou školou, jejíž absolventi budou úspěšně působit ve významných oborových pozicích po celém světě.

Díky znalostem  a zkušenostem získaným v průběhu studia zpravidla nachází absolvent Unicorn College úspěšně uplatnění na trhu práce. Zhruba třetina absolventů začíná svoji kariéru u společnosti Unicorn, třetina si již v průběhu studia nachází uplatnění u některého z našich partnerů. A třetina si již během studia nebo bezprostředně po něm zakládá vlastní firmu. V tom jim pomáhá i náš propracovaný program podpory začínajících podnikatelů.

Více informací o Unicorn College najdete zde

unc2

Be Sociable, Share!

Napsat komentář

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>