www.knihovnicka.cz www.tribun.info www.chci.doprace.cz www.doprace.cz www.staze.cz www.pomaturitnivzdelani.cz www.studak.cz www.nuda.cz
banner
Sdílej článek:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MySpace

Unicorn College – spolupráce se zahraničními univerzitami i výzkumným centrem CERN

UCL_Logo_var1_clr1_RGBVysoká škola Unicorn College se může pyšnit nejen nadstandardně aplikovanou výukou, stoprocentní uplatnitelností absolventů nebo pedagogy z řad předních expertů v oboru, ale i mimořádně širokou spoluprací s řadou zahraničních vysokých škol a prestižních firem i korporací. Takto spolupracuje například s Unicorn, Microsoft, SAS ČR, IBM nebo dokonce Evropským centrem pro jaderný výzkum (CERN).

 

Program Evropské unie podporující zahraniční mobilitu vysokoškolských studentů a pedagogů a spolupráci ve vysokoškolském vzdělávání v Evropě (ERASMUS) je na kvalitních vzdělávacích institucích již samozřejmostí. Nejinak je tomu i s Unicorn College, která nabízí širokou škálu zahraničních studijních pobytů – jak kratšího, tak i dlouhodobého charakteru. Studenti mají tedy možnost zamířit například do Belgie, Finska, Francie, Itálie, Lotyšska, Německa, Nizozemska, Rakouska, Spojeného království, Slovinska, USA nebo na Taiwan a Kypr.

A nezůstává pouze u studijních pobytů – jednou z hlavních výhod Unicorn College je důraz na aplikovanou výuku a maximální možné seznámení studentů s praxí prostřednictvím workshopů, labů i seminářů. Brány Unicorn College tak neopouští pouze další ‚‚várka‘‘ absolventů s titulem a diplomem, ale schopní a na vše připravení znalci, kteří jsou zvyklí na nároky pracovního trhu. Na tom mají zásluhu i přední experti z praxe, jež pracují u těch největších hráčů na trhu informačních technologií, managementu nebo ekonomie. Právě oni se zapojují do workshopů i labů, hodnotí celosemestrální projekty optikou reálného fungování trhu a není výjimkou, že se účastní zkoušek jako přísedící. Studenti tak mohou narazit například na odborníky z Unicornu, Allianz, Burzy cenných papírů Praha, Komerční banky, Raiffeisenbank, Telefónica O2, Microsoft nebo Vigour. Studenti mají zároveň možnost u těchto partnerů absolvovat stáže, nebo dokonce získat na základě kvalitních výsledků plnohodnotnou pracovní pozici.

Unicorn College se také může pyšnit spoluprací s Evropským centrem pro jaderný výzkum (CERN). Společný projekt Unicorn College a CERN je zaměřený na problematiku spojenou s přípravou strategie a tvorby produktové databáze pro projekt rekonstrukce vnitřního detektoru experimentu ATLAS – jednoho z klíčových prvků hadronového urychlovače LHC v CERNu.

 

Be Sociable, Share!

Napsat komentář

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>