www.knihovnicka.cz www.tribun.info www.chci.doprace.cz www.doprace.cz www.staze.cz www.pomaturitnivzdelani.cz www.studak.cz www.nuda.cz
banner
Sdílej článek:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MySpace

UNIVERZITA OBRANY, Fakulta vojenských technologií

Univerzita UNIVERZITA OBRANY
Fakulta Fakulta vojenských technologií (FVT)
Logo
Adresa univerzity Kounicova 65, 662 10 Brno
Kontakt na univerzitu tel.: 973 443 448
973 442 636
973 442 554e-mail: ovv@unob.cz
Webové stránky univerzity
www.unob.cz
Informace o univerzitě Jako jediná vojenská vysoká škola v ČR zajišťuje přípravu vojenských profesionálů pro potřeby Armády České republiky a civilních odborníků zejména ve prospěch bezpečnostního systému státu, obranného a bezpečnostního průmyslu a veřejné správy. Univerzita obrany poskytuje vysokoškolské vzdělání v bakalářských, magisterských a doktorských studijních programech. V rámci vojenského studia jsou prioritními směry vzdělávání na univerzitě pětileté a šestileté magisterské studijní programy orientované na přípravu velitelského a zabezpečujícího personálu AČR.
Fakulta FAKULTA VOJENKÝCH TECHNOLOGIÍ (FVT)
Kontakty Studijní skupina FVTTel: 973 443 693E-mai: lenka.bauerova@unob.cz
Webové stránky
www.fvt.unob.cz
Informace o fakultě

Fakulta vzdělává vojenské profesionály v technických oborech, a to zejména ve vojensko-technické oblasti strojní, elektrotechnické, stavební, geodetické, kartografické, komunikačních a informačních systémů a technologií. Uchazeči o vojenské prezenční studium jsou přijímáni do pětiletého magisterského studijního programu, resp. studijního oboru Vojenské technologie a v průběhu studia jsou studenti postupně zařazováni do specializačních studijních modulů na základě aktuálních požadavků Ministerstva obrany ČR, svých studijních výsledků, osobnostních předpokladů, zjištěné zdravotní způsobilosti a svého zájmu o studijní modul.

Fakulta vojenských technologií nabízí uchazečům také možnosti civilního studia v tříletých bakalářských a dvouletých navazujících magisterských studijních programech. Jedná se o manažerské, ekonomické a technické obory.

Dny otevřených dveří 10. 2. 2016 v 10.00 hodin, Šumavská 2, Brno
(vojenské ukázky od 8.30 hodin)
Be Sociable, Share!

Napsat komentář

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>