www.knihovnicka.cz www.tribun.info www.chci.doprace.cz www.doprace.cz www.staze.cz www.pomaturitnivzdelani.cz www.studak.cz www.nuda.cz
banner
Sdílej článek:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MySpace

Univerzita prodloužila spolupráci s likérkou

Novou smlouvu o partnerství a vzájemné spolupráci dnes podepsal rektor Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem prof. René Wokoun s ředitelem GRANETTE STAROREŽNÁ Distilleries a. s. Pavlem Kadlecem.

Smlouva navazuje na dohodu o partnerství z roku 2009 uzavřenou tehdejší rektorkou univerzity Ivou Ritschelovou a společností GRANETTE, která je předchůdcem dnešní GRANETTE&STAROREŽNÁ Distilleries.

Kromě každoročních finančních příspěvků a případné materiální podpory  na vybrané akce univerzity, poskytne likérka naší univerzitě odbornou praxi pro studenty, případně zajistí přednášky manažerů, oponentury bakalářských a diplomových prací či další formy spolupráce výhodné pro obě strany.

Univerzita pak nabízí likérce odbornou spolupráci se všemi fakultami a ústavy v oblasti ekonomiky, statistiky, výtvarného umění, životního prostředí, technologie atd. v souladu s dlouhodobým záměrem svých jednotlivých součástí.

Při vzájemném setkání, kterého se zúčastnili také prorektor pro vnější vztahy UJEP doc. Zdeněk Radvanovský a mediální zástupce likérky Ing. Josef  Vejlupek, byla dále projednávána konkrétní spolupráce při přípravách oslav 20. výročí založení univerzity.

Mgr. Jana Šiková

Be Sociable, Share!

Napsat komentář

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>