www.knihovnicka.cz www.tribun.info www.chci.doprace.cz www.doprace.cz www.staze.cz www.pomaturitnivzdelani.cz www.studak.cz www.nuda.cz
banner
Sdílej článek:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MySpace

Video: Počítačoví nadšenci v ČR přeřadili na rychlost HyperX!

Společnost Kingston nadále rozvíjí svůj koncept řady paměťových produktů HyperX určené pro hráče a počítačové nadšence. Podívejte se, jak si nedávno s tímto „nářadíčkem“ pohráli fanoušci z Česka.

Společnost Kingston je přední světový výrobce flash disků, operačních pamětí do notebooků či PC a také SSD disků. Produktová s názvem HyperX pak nachází své příznivce zvláště mezi skutečnými nadšenci – jaké novinky se objevily v nedávné době a jakou odezvu našly v Česku?

HyperX SSD

Disk s pověstným X ve znaku byl uveden v létě 2011 a okamžitě sesbíral mnoho ocenění v médiích. Tento hyper rychlý disk s řadičem SandForce  patří mezi nejvýkonnější modely na trhu a umožňuje sekvenční čtení a zápis v neuvěřitelných rychlostech až 525/480 MB/s, což rozhodně poznáte nejen při hraní her. Dodává se v kapacitě 120GB a 240GB ve speciálním kitu, kterým si snadno upgradujete svůj počítač sami.

0

0

0

0

0

0

DataTraveler HyperX

Ďábelsky rychlý flash disk, který využívá rozhraní USB 3.0. Vysokorychlostní osmikanálová architektura umožňuje dosáhnout rychlosti až 225 MB/s pro čtení a 135 MB/s pro zápis.  Disk se také dodává v dříve neuvěřitelných kapacitách  64GB, 128GB a 256GB.

0

0

0

0

0

0

HyperX Red Edition

Kdo zná operační paměti Kingston, ten ví, že dosahují frekvencí až 2400 MHz a jsou typické svou modrou barvou. Snad proto se designéři rozhodli pro jednou vybočit z řady a vytvořili speciální červenou edici pamětí HyperX Red. Jsou k dispozici jako jedno- a dvoukanálový kit s kapacitou až 8GB a frekvencí 1600 MHz.

0

0

0

0

0

0

A jak se daří HyperX produktům v Česku?

Podívejte se na dvě videa pořízená v prostředí počítačových nadšenců – video Spirit of overclocking vzniklo minulý rok v Brně při setkání fanoušků extrémního přetaktování procesorů a pamětí. Druhé video pak pochází z lednového festivalu GameFFEST.

V obou případech hrál HyperX hardware významnou roli…

Spirit of Overclocking

http://www.youtube.com/watch?v=zzs0VCpvXts

Gameffest

http://www.youtube.com/watch?v=Ctygfi5OkRc&feature=youtu.be

Be Sociable, Share!

Napsat komentář

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>